Şirket Profili

Evrim; gelişimdir, değişimdir, içinde bulunulan yeni şartlara uyum sağlamaktır. Hızel A.Ş. sigortacılık sektörüne adım atarak, değişime ve gelişime açık kadrosu ile sigorta sektörüne birçok yenilik katmış bir sigorta acentesidir. Hızel Sigorta günümüz gelişen sigortacılık sektörünün bir adım önünde olmayı hedeflemiş, içinde bulunduğu hizmet sektörüne doğru bilgi ile hizmeti ve kaliteyi yaymayı sosyal sorumluluk edinmiş bir sigorta acentesidir. Geçmişten gelen sigortacılık kavramını evrimleşen yönetim anlayışı ve ilerleyen teknoloji ile birleştirerek alanında lider olmayı başaran şirketimiz bugün geçmişin deneyimleri ile geleceğe bakıyor.

Amacımız müşterilerimize sigorta ve risk danışmanlığı yaparak onları risklerini en uygun, en doğru şekilde teminat alarak minimize etmek, hasar olmadan alınabilecek önlemler konusunda sigortalılarımızı bilgilendirerek olası riskleri en aza indirgenmesini sağlamak, olabilecek hasarlarda da müşterimizin yanında yer alarak hasar sürecinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olmaktır.

Ortak bir felsefe yürütüyoruz
Tam entegre bir sigorta şirketi olarak, iş ortağı şirketler ile birlikte, özel ve yüksek performanslı birikim ve güvence çözümleri geliştiriyoruz. Hizmet sunduğumuz müşteriler Hızel müşterileridir. Onların istek ve amaçları bizim için ön plandadır.

Daima sizin hizmetinizdeyiz
Şubeler, telefon ve internet yoluyla haftada 7 gün ve 24 saat en yüksek seviyede ulaşılabilirlik sunuyoruz. Bize ulaşabilmenizi sağlayan bu iletişim kanalları ile bekleme süreleri ortadan kalkmakta ve sigorta ürünlerini doğrudan alabilme hatta poliçenizi de yanınızda götürebilme fırsatı sunulmaktadır. Üstelik imzanızı attığınız andan itibaren teminat altına alınma avantajı ile...

Çok yönlüyüz
İhtiyacınız günlük yaşamın risklerine ve hayatın sürprizlerine karşı kendinizi, ailenizi ve sevdiklerinizi teminat altına almak ya da birikimli bir geleceğe doğru adım atmak olabilir. Bizimle, her yaşa ve imkana uygun, çok yönlü çözümler bulabilir ve sorunsuz bir gelecek hazırlayabilirsiniz.