Misyon & Vizyon

Misyonumuz;

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır. Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.

Hızel Sigorta olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.Toplumun sigorta bilincini artırarak, şirketimiz kanalıyla tüm kurumsal ve bireysel müşterilere, en kaliteli ve yaygın hizmeti sunmaktayız.

Vizyonumuz;

Hızel Sigorta; en iyi müşteri memnuniyeti uygulamasına erişmeyi hedefleyen ve bu nedenle müşteri, çalışanlarının gurur duydukları, bir sigorta şirketidir. Amacımız Türkiyenin dünya standartlarında faaliyet gösteren öncü ve lider sigorta şirketi olmaktır. Hızel Sigorta kurumsal profesyonelliğini bünyesindeki uyum ve güç ile yakaladığının bilincinde olan kadrosu ile; sektöründe çağdaş sigortacılık anlayışıyla öncü olmak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek en uygun çözümleri üretmektir.